Poznaj nowe kierunki studiów

Zimowa rekrutacja na studia II stopnia zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią kluczowy moment wyboru kierunku studiów. Aby pomóc Wam w podjęciu jak najlepszej decyzji, przygotowaliśmy kilka propozycji.

Zapraszamy na spotkania live na fb Politechniki Łódzkiej, w których opowiemy o nowych kierunkach studiów, możliwościach rozwoju, jakie oferują, a także perspektywach zatrudnienia po ich ukończeniu. Porozmawiamy z dziekanami, pracownikami naukowymi, przedstawicielami firm, a także studentami kierunków pokrewnych. Poznacie nowe kierunki studiów z wielu perspektyw, zyskacie wiedzę na temat programów studiów oraz wykorzystania wiedzy w praktyce.

26 stycznia (środa) godz. 12:00 - sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe

2 lutego 2022 (środa) godz. 12:00 – inżynieria produkcji

Zapraszamy także na audycję o zasadach rekrutacji i nowych kierunkach studiów w rekrutacji zimowej w Studenckim Radiu Żak PŁ.

8 lutego 2022 r. w godzinach 10.00-12:00.

Interesują Cię nie tylko nowości, ale również kierunki, które od lat cieszą się powodzeniem w rekrutacji na studia II stopnia? Śledź fb Rekrutacja PŁ oraz Instagram PŁ, aby poznać kierunki w rekrutacji zimowej.